Hotel Kapitán - Na Pláži (aan het strandje)

Zuiddam s.r.o.
Ústupky č. p. 120
Seč 538 07
Tel.:+420 469 676 325
Mobil: +420 773 819 351
kapitan@hotelkapitan.cz

HOTEL KAPITÁN - NA PLÁŽI,

se nachází asi 16 km jihozápadně od Chrudimi, leží v samotném centru Železných hor. Hladina přehradní nádrže při plném stavu vody je ve 495 m/m. Rekreační oblast Seč je největší a nejvyhledávanější rekreační oblastí v Pardubickém kraji. Sečská přehrada leží na okraji Pardubického kraje, katastrem bezprostředně sousedí se Středočeským krajem a krajem Vysočina.
Leží uprostřed malebné přírody v centru Železných hor, na okraji Českomoravské vrchoviny se zachovalými lesy, skalami, potoky, s několika chráněnými územími, s naučnými stezkami. V Seči a nedalekém okolí je mnoho historických budov a památek, několik hradů a zámků, rozhledny, skanzen a mnoho dalších sportovních i kulturních zařízení. Přijeďte svou dovolenou strávit na březích sečské přehrady. Jsou zde možnosti přírodního koupání i koupání v bazénech, potápění, rybolovu, surfování, jachtaření atd.
Hluboké lesy protíná množství turistických, cyklistických a běžkařských tras a stezek, nechybí ani koňské stezky. V zimně jsou možnosti sjezdového lyžování a snowbordování na nedalekých sjezdovkách, rovněž místní běžkařské tratě jsou pravidelně upravovány.

O nás

Nové aktyvity / teambuilding pro skupinové pobyty:

Od roku 2017, můžete k vašemu skupinovému pobytu nebo akci, objednat naše možnosti zdarma skupinových her nebo půjčit sportovní vybavení pro vaši zábavu, team building.

pro přehled aktivit nebo více informace podívejte zde: Aktivity

Ubytování: je ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Pokoj je vybaven umyvadlem se studenou a teplou vodou, sprchy a WC jsou společné, umístěné na každém patře. Některé třílůžkové pokoje mají vlastní malou terasu s výhledem na přehradu. Pro náročnější hosty jsou k dispozici 4 komfortně vybavené apartmány (2 pro max. 6 osob, 1 pro max. 4 a 1 pro 3 osoby) s vlastním sociálním zařízením. Celková ubytovací kapacita je 90 lůžek

Připojení k internetu: pro všechny naše zákazníky je zdarma dostupné neomezené Wi-Fi připojení k internetu na pásmu 2.4GHz.

Hotelovým hostům je také k dispozici:Společenská a školící místnost vybavená televizorem, DVD, tabulí, kterou je možné využít jako učebnu, salonek apod.

Restaurace: pro +- 70 hostů, ve které je k dispozici projektor a plátno, ozvučení, příjemné posezení ve stylové námořnické restauraci.

Terasa: s výhledem na přehradu s možností občerstvení.

Stravování: zajišťujeme celodenní s obsluhou v restauraci i na terase. Snídaně je v době od 8.00 do 09.30h formou švédského stolu, obědy a večeře. Připravujeme pro Vás hotová jídla i minutky po celý den.
Objednat je také možné formou polopenzí nebo plnou penzí přes zímní mesíce.

Pro organizované skupiny, akce a oslavy zajistíme do pětí až sěstídení stravování a připravíme speciální nabídku jídel, které Vám připraví náš šefkuchař v moderní kuchyni. Umíme reagovat i na dietní stravování dle požadavků (např. diabetici, alergici,senioři apod.).


Parkování: je zdarma na parkovišti u hotelu.

Sportovní vyžití: antukové hřiště na volejbal, minigolf, půjčovna loděk i s motorem, vodních šlapadel a sportovních potřeb, přírodní ohniště a dětský koutek. Vlastní sportovní nářadí - kola, surfy apod. je možné uschovat za poplatek ve vyhrazeném prostoru hotelu. K hotelu patří travnatá pláž se stromy, vstup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti a neplavce.

V období mimo letních prázdnin je provozní doba restaurace a půjčovny loděk upravena dle počtu a potřeb hostů.