Hotel Kapitán - Na Pláži (aan het strandje)

Zuiddam s.r.o.
Ústupky č. p. 120
Seč 538 07
Tel.:+420 469 676 325
Mobil: +420 773 819 351
kapitan@hotelkapitan.cz

Vnitřní bazén, wellnes, spa.

K Vašemu pobytu v našem hotelu si můžete objednat vstup do vnitřního bazénu  nebo do wellness&spa v hotelu Jezerka, který je ve vzdálenosti cca 300 metrů od našeho hotelu.

Vstup do bazénu dospělí: 50.- Kč za osobu na 1 hodinu.

Vstup do bazénu dítě: 25,- Kč za osobu na 1 hodinu.

Vstup do wellnes&spa: 350,- Kč za 2 hodiny.

(prodloužení vstupu, masáže, kosmetiku a spousty dalších aktivit si můžete objednat a uhradit na místě v hotelu Jezerka podle aktualní ceny, do wellness&spa je vstup od 15-ti let )

Informace o WELLNESS A SPA K POBYTU

KRYTÝ BAZÉN, VÍŘIVKA A SAUNA-JEZERKA

Krytý hotelový bazén - jezerka - Vzdálen asi 250 metrů od našeho HOTELU NA PLÁŽI - Kapitán. S vnitřním bazénem o rozměrech 12 x 5 m a hloubkou 1,3 m. To umožňuje nejen rekreační plavání, ale i relaxaci a hromadné cvičení – Aqua aerobic.

Teplota vody hotelového bazénu Jezerka je 27 stupňů.  Voda je slaná s koncentrací cca 0,5% soli a do vody nejsou přidávány žádné umělé chemické prvky – zejména chlor. Proto je koupel vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou.

K celkové pohodě u bazénu přispívá i vyhřívaná podlaha a další možnosti relaxace, které jsou v jeho prostorách. Jedná se o masážní vířivou vanu, parní saunu a infrakabinu.

U bazénu je i bar s možností občerstvení a místa k posezení a odpočinku. (bar je otevřen pouze v letních měsících, nebo na základě objednávky).

Pro více informací vítáme vás na odkaz zde:  https://www.jezerka.cz/sport-a-volny-cas

WELLNESS - JEZERKA

Nově je v hotelu Jezerka k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa center v České republice, které se rozprostírá na více než 800m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivku, masáže, kosmetiky a spousty dalších aktivit.

Finská sauna »Terasa Sunrise »Biosauna (dřevěná) »Sluneční louka »Infrakabina »Ochlazovací bazének vnitřní »Tepidárium »Zážitkové sprchy »Solná lázeň s inhalátorem »Kneippova lázeň »Tropická sauna »Ochlazovací bazének venkovní »Hammam - parní lázeň »Vířivka vnitřní »Amorova komora »Relaxační bazén s protiproudem a vodopádem » Odpočívárna Sunset »Vířivka venkovní »Odpočívárna Vital bar »Občerstvení »Masáže »

VIP střecha s vířivkou - soukromí pro Vaši uzavřenou společnost.

Dále je k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí.

Vstup do Wellness & Spa je pouze pro starší 15-ti let. Mladší 15-ti let mohou využít vnitřní bazén s vířivkou a další služby hotelu.  

Pro více informací vítáme vás na odkaz zde:  https://www.jezerka.cz/wellness-and-spa